Ju jeni vizitori 4590637

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 Prane "Restorant Durresi"
 • DSC03108.JPG
  Full Screen
  • DSC03108.JPG%1/4
  • DSC03115.JPG%2/4
  • DSC03116.JPG%3/4
  • DSC03119.JPG%4/4
  1/4
  DSC03108.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 14
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 120 m²
   • per shitje 120 000 €
 • Detajet e prones

  Te zona e Selvise, shume prane 'Vila Gold' ndodhet apartamenti, ne nje ndertim te ri dhe shume cilesor. Eshte i mobiluar dhe i organizuar mire, me nje arredim modern. Ka dy dhoma gjumi, nje sallon-guzhine, dy ballkone, nje tualet si dhe nje parkim te rezervuar, gjithashtu ndodhet ne nje zone shume te qete, dhe me shume akses ne rruget hyrese dhe dalese te qytetit. Per me shume informacion, na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %