Ju jeni vizitori 4604927

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartment 1+1 te Selvia
 • DSC05007.JPG
  Full Screen
  • DSC05007.JPG%1/5
  • DSCF0576%2/5
  • DSC05013.JPG%3/5
  • DSCF0580%4/5
  • DSCF0581%5/5
  1/5
  DSC05007.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 16
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 90 m²
   • per shitje 90 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne nje ndertim te ri dhe me hipoteke. Eshte i organizuar me orjentim lindje-jug-perendim, pjeserisht i mobiluar dhe nje gjendje shume te mire. Ka dy ballkone, nje dhome gjumi, nje guzhine, nje tualet. Eshte me parket druri, si dhe me kondicioner. Per me shume informacion, na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %