Ju jeni vizitori 4683617

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira Ambjenti Komercial, Ali Demi
 • 12064442_10204963854002019_1690876498_n
  Full Screen
  • 12064442_10204963854002019_1690876498_n%1/12
  • 12071314_10204963706838340_1821283163_n%2/12
  • 12071587_10204963707118347_1622216257_n%3/12
  • 12077084_10204963706998344_457015517_n%4/12
  • 12071600_10204963855122047_441073277_n%5/12
  • 12077237_10204963854162023_1614584000_n%6/12
  • 12080992_10204963707038345_1325483535_n%7/12
  • 12077367_10204963707358353_250720948_n%8/12
  • 12083827_10204963854042020_736216065_n%9/12
  • 12083722_10204963707158348_246093130_n%10/12
  • 12086883_10204963707198349_746344887_n%11/12
  • 12087397_10204963706718337_1388142046_n%12/12
  1/12
  12064442_10204963854002019_1690876498_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 111
  • Tipi i prones: Zone komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 143 m²
  • Mbulim zone: 160 m²
   • Per qira  3 600 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjenti komercial 143 m2 dhe me lartësi 4 m2 buzë rrugës: 'Ali Demi'. Ambjenti është i përshtatshëm për çfarëdolloj aktiviteti biznesi. Ndodhet në katin përdhe me akses të menjëhershëm në rrugë.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 160.00 m²
   • Zone interneti 143.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta