Ju jeni vizitori 4664138

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 afer Pallatit me Shigjeta
 • 12021956_1518836561740983_2078935240_n - Copy
  Full Screen
  • 12021956_1518836561740983_2078935240_n - Copy%1/10
  • 12029147_1518836638407642_1330135258_n - Copy%2/10
  • 12033491_1518836298407676_269686074_n%3/10
  • 12016469_1518836288407677_1219930918_n%4/10
  • 11998053_1518836665074306_2135085610_n - Copy%5/10
  • 12028972_1518836531740986_1925621578_n - Copy%6/10
  • 12033482_1518836481740991_1435304347_n%7/10
  • 12007205_1518836195074353_141995819_n - Copy%8/10
  • 12029105_1518836261741013_1370416586_n - Copy%9/10
  • 11999911_1518836181741021_157426506_n - Copy%10/10
  1/10
  12021956_1518836561740983_2078935240_n - Copy
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 117
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 60 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
   • per shitje 66 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 1+1, për banim ose biznes, pranë shkollës Teknologjike, zona e Pallaltit me Shigjeta. Apartamenti ndodhet në katin e 1 të banimit në një pallati eksistues, në buzë rruge dhe shitet kryesisht për aktivitete biznesi por dhe për banim. Apartamenti është rreth 60 m2 me hipotekë. Ju ftojmë të na kontaktoni për 1 vizitë në pronë.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %