Ju jeni vizitori 4625702

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per shitje ne fshatin Rade, Gjiri i Lalzit. OKAZION
 • 12778669_10207871736825345_6097943577278896352_o
  Full Screen
  • 12778669_10207871736825345_6097943577278896352_o%1/27
  • 12778764_10207871722824995_3789077160825575204_o%2/27
  • 6.JPG%3/27
  • 5.JPG%4/27
  • 3.JPG%5/27
  • 02%6/27
  • 4%7/27
  • 12790906_10207871518019875_3417322582303021555_n%8/27
  • 12034312_10207871499139403_8273758865262056187_o%9/27
  • 5%10/27
  • 6%11/27
  • 12814245_10207871514699792_7391226127224905229_n%12/27
  • 7%13/27
  • 12823257_10207871516819845_5751606560593741987_o%14/27
  • 9%15/27
  • 0.JPG%16/27
  • 4.JPG%17/27
  • 21%18/27
  • 15%19/27
  • 01%20/27
  • 14.1%21/27
  • 11%22/27
  • 12%23/27
  • 13%24/27
  • 12771638_10207871560540938_8204155534428829082_o%25/27
  • 12794766_10207871519819920_7295467549650982427_o%26/27
  • 12823379_10207871541660466_3934017181759359635_o%27/27
  1/27
  12778669_10207871736825345_6097943577278896352_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 128
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Qendra e Durresit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Zone toke: 1.325 m²
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet me cmim OKAZION vile e ndertuar ne siperfaqe 1325m2, nga te cilat 300m2 truall e pjesa tjeter peme frutore e dekorative.Vila ka siperfaqe100m2 per kat. Vila eshte e organizuar ne 2 kate me nga dy dhoma gjumi edhe nje sallon ndenje me vend oxhaku si edhe kuzhine per gatim e ndenje. Kati i pare ka nje ballkon, ndersa kati i dyte 3 ballkone. Vila ndodhet ne nje vend te favorshem mes qyteteve te Tiranes dhe Durresit por edhe 15 min nga plazhi i Gjirit te Lalzit. Ajo rrethohet nga peme dekorative si palma dhe bredha perpara, ndersa prapa saj ka peme frutore ku permendim: ullinj, limona, mandarina, banane, shege, fiq etj. Cmimi i diskutueshem.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Plazh
   • Transport publik
   • Pamje nga kopeshti
  • Siperfaqet
   • Zone toke 1325.00 m²
   • Zone interneti 200.00 m²
  • Infrastrukture
   • kopesht
   • Parking I brendshem 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %