Ju jeni vizitori 4578223

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera ndertese 5-katshe ne Sauk
 • Foto 1
  Full Screen
  • Foto 1%1/15
  • Foto 2%2/15
  • 11872604_1506954789595827_1697721296_n%3/15
  • 11873965_1188899154458897_10224409_n%4/15
  • 11872756_1188899214458891_202791978_n (1)%5/15
  • 11868876_1506954819595824_1868091840_n%6/15
  • 11872580_1506954842929155_1188992415_n%7/15
  • 11868656_1188901264458686_876245190_n%8/15
  • 11874156_1506954839595822_1785479995_n%9/15
  • 11872784_1506954822929157_241737698_n%10/15
  • 11868674_1506954766262496_1695292838_n%11/15
  • 11872628_1188899161125563_269109278_n%12/15
  • 11857641_1506954792929160_607334848_n%13/15
  • 11880135_1506954779595828_34749613_n%14/15
  • 11872597_1188899484458864_1445772936_n%15/15
  1/15
  Foto 1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 124
  • Tipi i prones: Ndertese
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 800 m²
  • Mbulim zone: 1.100 m²
  • Zone toke: 500 m²
   • Per qira  3 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me Qira Ambjenti Komercial në Sauk, buzë rrugës nacionale Tiranë-Elbasan vetëm 10 min larg qendrës së Tiranës. Godina ësht�� 5 katëshe dhe jepet me qira për zyra, call center, klinika, banka etj. Ne krahun e objektit është një korsi rruge e dedikuar për parking, përveç kësaj ka dhe hapësirë parkingu brenda oborrit të objektit. Objekti është i ndërtuar rishtazi dhe është shumë i përshtatshëm për zyra dhe dyqane. Objekti gjithashtu është me ashensor. Hapesira e çdo kati është e pandarë dhe çdo kat ka tualetet e veta. Sipërfaqja e shfrytëzimit është 160 m2/kati dhe 800 m2 në total. Objekti është i organizuar në 5 kate, ku kati i 1 është në formën e bodrumit me sipërfaqe 160 m2, kati i II, III dhe i IV që është papafingo janë nga 160 m2. Objekti në pjesën ballore është i gjithi me fasadë xhami. Punimet janë të gjitha shumë cilësore. Objekti është i vëzhguar 24 orë me kamera sigurie. Cmimi i diskutueshëm. Për më shumë informacione ju ftojmë të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 1100.00 m²
   • Zone toke 500.00 m²
   • Zone interneti 800.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta