Ju jeni vizitori 4648370

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet lokal ne vije te pare buze te detit
 • DSC00862.JPG
  Full Screen
  • DSC00862.JPG%1/9
  • DSC00861.JPG%2/9
  • DSC00856.JPG%3/9
  • DSC00857.JPG%4/9
  • DSC00858.JPG%5/9
  • DSC00864.JPG%6/9
  • DSC00865.JPG%7/9
  • DSC00860.JPG%8/9
  • DSC00863.JPG%9/9
  1/9
  DSC00862.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 140
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plazhi hekurrudha
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 122 m²
  • Mbulim zone: 180 m²
   • per shitje 280 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet lokal ne vije te pare buze te detit me nje siperfaqe 300 m2. Lokali ndodhet ne zonen e plazhit dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si Bar, Restorant, Piceri, etj. Ajo ka nje siperfaqe te brendshme 122 m2 dhe nje verande perafersisht 180 m2. Ambienti ka nje kuzhine per gatim, 2 tualete, dhe nje banak. Per me teper informacion ju ftoj ta vizitojme sebashku kete prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Bar
   • Tualete 2
   • Hyrja e hollit 122
   • Kuzhine e vogel 1
   • Hapesire e hapur
   • Porofoli i pronave 180
  • Perreth
   • Ambjente comerciale
   • Market
   • Plazh
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
   • Pamje nga plazhi
   • Pamje nga qyteti
  • Qellimi
   • comerciale
  • Siperfaqet
   • planimetria 180.00 m²
   • Zone interneti 122.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • gaz
   • Akses interneti
   • Telefone
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %