Ju jeni vizitori 4695016

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament tek Shkembi i Kavajes
 • 5276199ff3bc2bdd900c3b04ca366bd0.JPG
  Full Screen
  • 5276199ff3bc2bdd900c3b04ca366bd0.JPG%1/4
  • pllakat mbi shinat%2/4
  • c094ba014d2fb8b210f215b0a393227e.JPG%3/4
  • a1fb7146937dbc15ec83a0cfdc0f83cd.JPG%4/4
  1/4
  5276199ff3bc2bdd900c3b04ca366bd0.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 143
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkembi I Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 57,73 m²
   • per shitje 37 537 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament tek Shkembi i Kavajes me hipoteke . Apartamenti ofron pamje panoramike nga deti dhe pishat, 50m larg detit. Apartamenti eshte i projektuar dhe i realizuar me standarte evropiane te cilesise se larte me termoizolim, dritare dopio xham dhe me grila. Siperfaqja e apartamentit eshte 57.73 m2 . Per me teper informacion na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • nr. I kateve 9
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Market
   • Plazh
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
   • Pamje nga plazhi
   • Pamje nga qyteti
   • Pamje nga deti
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 57.73 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • gaz
   • Akses interneti
   • Telefone
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %