Ju jeni vizitori 4590506

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera ambient per lokal prane Fakultetit Ekonomik
 • DSC05173.JPG
  Full Screen
  • DSC05173.JPG%1/2
  • DSC05176.JPG%2/2
  1/2
  DSC05173.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 25
  • Tipi i prones: Bar
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 140 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera ambient per lokal ne katin 0, open space + 2 tualete prane Fakultetit Ekonomik.Ambienti eshte i pajisur me aspirim dhe kondicionere. Vendodhja prane fakulteteve e bene te pershtateshme per aktivitetete te tilla si bar, fast-food, piceri etj. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone interneti 140.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta