Ju jeni vizitori 4597024

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shtepi ne shitje te "Siri Kodra"
 • DSC03463.JPG
  Full Screen
  • DSC03463.JPG%1/6
  • DSC03464.JPG%2/6
  • DSC03456.JPG%3/6
  • DSC03457.JPG%4/6
  • DSC03466.JPG%5/6
  • DSC03461.JPG%6/6
  1/6
  DSC03463.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 26
  • Tipi i prones: fshat
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Frigoriferi
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 150 m²
  • Zone toke: 250 m²
   • per shitje 98 000 €
 • Detajet e prones

  Shume prane Buleverdit te ri (100 m largesi) shitet nje shtepi dy-kateshe. Shtepia eshte e organizuar ne kater dhoma gjumi, dy sallone, dy tualete, nje verande ne katin e dyte, si dhe nje oborr. Vetem kati i pare eshte i mobiluar. Shtepia eshte ne proces legalizimi. Per nje vizite ne shtepi, mos hezitoni te na telefononi. Falemiderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 250.00 m²
   • Zone interneti 150.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anita Memishi
  Telefone: +355692070052
  email: info@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %