Ju jeni vizitori 4646068

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 te Liqeni artificial
 • 12086753_934783889940183_2089085781_n
  Full Screen
  • 12086753_934783889940183_2089085781_n%1/8
  • 12048437_934783869940185_694480622_n%2/8
  • 12083903_934783843273521_838351098_n%3/8
  • 12086961_934783893273516_552247160_n%4/8
  • 12086896_934783906606848_1352221284_n%5/8
  • 12087641_934783896606849_811173288_n%6/8
  • 12092565_934783909940181_1148332215_n%7/8
  • 12092686_934783883273517_1523059624_n%8/8
  1/8
  12086753_934783889940183_2089085781_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 102
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 150 m²
   • per shitje 150 000 €
 • Detajet e prones

  Super apartament i organizuar ne dy dhoma gjumi nje dhome ndenjeje dhe dy tualete.
  Apartamenti shitet i mobiluar ka edhe nje vend parkimi qe mund te merret me nje cmim shtese.
  Ka ngrohje me kaldaje dhe me oxhak . Goxha modern dhe i rehatshem ne mes te qetesise dhe bukurise prane Liqenit artificial.
  Na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • planimetria 150.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enela Bregu
  Telefone: 00355699869958
  email: enela.bregu@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %