Ju jeni vizitori 4198229

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 prane "Harry Fultz"
 • DSC03974.JPG
  Full Screen
  • DSC03974.JPG%1/10
  • DSC03955.JPG%2/10
  • DSC03957.JPG%3/10
  • DSC03973.JPG%4/10
  • DSC03963.JPG%5/10
  • DSC03964.JPG%6/10
  • DSC03970.JPG%7/10
  • DSC03969.JPG%8/10
  • DSC03966.JPG%9/10
  • DSC03961.JPG%10/10
  1/10
  DSC03974.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 28
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 93 m²
  • Mbulim zone: 93 m²
   • per shitje 59 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne nje zone shume te qete dhe prane sherbimeve publike, vetem 50 m larg shkolles 'Qazim Turdiu'. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, nje sallon, kuzhine te vecuar, nje korridor, nje tualet, nje ballkon. Prona disponon certifikate te rregullte hipotekore dhe i eshte bere rivleresimi; Pozicionohet ne nje pallat ekzistues por eshte i rikonstrukuar totalishte dhe ka punime shume cilesore. Cmimi i diskutueshem. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 93.00 m²
   • planimetria 93.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %