Ju jeni vizitori 4680190

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament për Shitje
Ekskluzive
 • DSC00077 - Copy.JPG
  Full Screen
  • DSC00077 - Copy.JPG%1/6
  • DSC00075 - Copy.JPG%2/6
  • DSC00076.JPG%3/6
  • P_20151109_180536%4/6
  • P_20151109_180507%5/6
  • DSC00079.JPG%6/6
  1/6
  DSC00077 - Copy.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 54
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 60 m²
   • per shitje 60 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament tek Rruga Naim Frasheri, 200 m nga Rruga e Kavajes. Apartamenti i tipit 1+1 ka nje siperfaqe prej 60 m2 me dy ballkone, njeri me pamje nga veriu dhe tjetri nga jugu. Ndodhet ne katin e katert te nje godine pese kateshe. Per me shume informacioni ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Verande
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ariana Basha
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %