Ju jeni vizitori 4630327

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira VIla ne Kamez
 • DSC04505.JPG
  Full Screen
  • DSC04505.JPG%1/12
  • DSC04512.JPG%2/12
  • DSC04513.JPG%3/12
  • DSC04515.JPG%4/12
  • DSC04517.JPG%5/12
  • DSC04519.JPG%6/12
  • DSC04525.JPG%7/12
  • DSC04531.JPG%8/12
  • DSC04526.JPG%9/12
  • DSC04533.JPG%10/12
  • DSC04538.JPG%11/12
  • DSC04537.JPG%12/12
  1/12
  DSC04505.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 39
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Kamëz
  • Qytet: Kamëz
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 340 m²
  • Mbulim zone: 340 m²
  • Zone toke: 1.100 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Vetem 9 km larg nga qendra e Tiranes, ne nje lagje te qete ne Kamez, jepet me qera nje Vile 3-kateshe, e mobiluar! Ambjenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje me guzhine, 4 dhoma gjumi, 4 tualete, 4 ballkone, nje papafingo me palester, si dhe nje oborr me lulishte si dhe post parkimi per 5 automjete. Per me shume informacion, na kontaktoni! Faleminedrit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 340.00 m²
   • Zone toke 1100.00 m²
   • Zone interneti 340.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 30
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta