Ju jeni vizitori 4604773

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 te "Medreseja"
 • DSC04611.JPG
  Full Screen
  • DSC04611.JPG%1/10
  • DSC04612.JPG%2/10
  • DSC04613.JPG%3/10
  • DSC04622.JPG%4/10
  • DSC04623.JPG%5/10
  • DSC04621.JPG%6/10
  • DSC04620.JPG%7/10
  • DSC04617.JPG%8/10
  • DSC04616.JPG%9/10
  • DSC04618.JPG%10/10
  1/10
  DSC04611.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 43
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 102 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
   • per shitje 102 000 €
 • Detajet e prones

  Te zona e Medresese, shume afer sherbimeve publike, si dhe me shume akses me rruget hyrese dhe dalese te qytetit ndodhet apartamenti ne katin 8-te banimi, ne nje ndertim te ri dhe cilesor. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje korridor, nje tualet, dy ballkone, si dhe salloni me guzhine.Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone, na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone interneti 102.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %