Ju jeni vizitori 4665539

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 për Shitje
Ekskluzive
 • DSC00101.JPG
  Full Screen
  • DSC00101.JPG%1/9
  • DSC00082.JPG%2/9
  • DSC00086.JPG%3/9
  • DSC00089.JPG%4/9
  • DSC00090.JPG%5/9
  • DSC00095.JPG%6/9
  • DSC00103.JPG%7/9
  • DSC00092.JPG%8/9
  • DSC00105.JPG%9/9
  1/9
  DSC00101.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 39
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 73,60 m²
  • Mbulim zone: 84 m²
   • per shitje 83 500 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje godine shtate kateshe. Pozicionohet prane Kopeshtit Botanik. Tipologjia e apartamentit eshte 1+1 i orientuar kryesisht nga lindja. Perbehet nga nje dhome ndenje e gatim, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Per me teper informacion ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 84.00 m²
   • Zone interneti 73.60 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ariana Basha
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %