Ju jeni vizitori 4679012

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vilë për Shitje, Sarandë
Ekskluzive
 • IMG_1519.JPG
  Full Screen
  • IMG_1519.JPG%1/16
  • 2b21wztzrpmf110bxpf3_900_599_S_60%2/16
  • 3%3/16
  • 4%4/16
  • 5%5/16
  • 7%6/16
  • 8zmskc3jo99bd3btx4na_436_400_F,0,0,0_60%7/16
  • 8%8/16
  • 9%9/16
  • 9cvslizinwdcw7bi6mg9_436_400_F,0,0,0_60%10/16
  • 10%11/16
  • 12o4imz9qo0f3npfe5id_900_599_S_60%12/16
  • IMG_1518.JPG%13/16
  • IMG_1522.JPG%14/16
  • ojfbhd11y1fciksvdzq5_900_599_S_60%15/16
  • IMG_1542.JPG%16/16
  1/16
  IMG_1519.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 47
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 157,50 m²
  • Zone toke: 648 m²
   • per shitje 600 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Vile 2 kt ne Sarande, buze detit. Vila ka siperfaqe te ndertuar 157.5m2 dhe siperfaqe trualli 648m2. Siperfaqe e katit perdhe 80 m2 dhe siperfaqe papafingo 77.5 m2. Parkim me siperfaqe 38m2.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone toke 648.00 m²
   • Zone interneti 157.50 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ariana Basha
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %