Ju jeni vizitori 4648268

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent Komerciale 2+1
 • a1 (4).JPG
  Full Screen
  • a1 (4).JPG%1/8
  • a1 (1).JPG%2/8
  • 20140729_184556_resized_2%3/8
  • 20140729_184830_resized_1%4/8
  • 20140729_184932_resized_1%5/8
  • 20140729_185025_resized_1%6/8
  • 20140729_185336_resized_1%7/8
  • a1 (3).JPG%8/8
  1/8
  a1 (4).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 1
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 90 m²
   • per shitje 140 000 €
 • Detajet e prones

  Ambjent Komerciale 2+1 Shitet, Rreth 90 m2 te zona ish bllokut. Ambjenti ndodhet ne nje pallat ekzistues kati i 2 i pershtatshem per zyra bisnes dhe shtepi, e rikontruktuar ne menyre teper klasike me stuko veneciane, me tavane te varura dhe ndricime te fshehta. Ne cdo dhome me kondicioner, uje 24 ore me pompe ne vete qe kontrollohet brenda nga shtepia, telefon dhe internet. Ju ftojme ta vizitojme se bashku!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arminda Cepele
  Assis/Manager
  Telefone: +355696568966
  email: arminda_enternal@century21albania.com / enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %