Ju jeni vizitori 4594903

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira Objekti
 • IMG_0033.JPG
  Full Screen
  • IMG_0033.JPG%1/4
  • IMG_0031.JPG%2/4
  • Untitled%3/4
  • d%4/4
  1/4
  IMG_0033.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 44
  • Tipi i prones: Industri
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Elbasan
  • Qark ose prefekture: Elbasan
  • Qytet: Elbasan
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 7.000 m²
  • Mbulim zone: 7.000 m²
  • Zone toke: 10.000 m²
   • per shitje 1 000 000 €
   • Per qira  8 000 €
 • Detajet e prones

  Ne zonen industriale te ish-Metalurgjikut ne Elbasan jepet me qira nje objekt bashke me truallin. Objekti eshte nga me gjigandet ne Shqiperi, ka nje lartesi pre 25 m, gjersei 30, dhe gjatesi prej 230 m. Eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti tregetar dhe industrial. Per me shume informacion, na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone toke 10000.00 m²
   • planimetria 7000.00 m²
   • Zone interneti 7000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %