Ju jeni vizitori 4596818

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per Qera
 • a3 (3).JPG
  Full Screen
  • a3 (3).JPG%1/8
  • a2 (1).JPG%2/8
  • a2 (3).JPG%3/8
  • a2 (2).JPG%4/8
  • a3 (1).JPG%5/8
  • a3 (2).JPG%6/8
  • a3 (5).JPG%7/8
  • a3 (4).JPG%8/8
  1/8
  a3 (3).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 2
  • Dhomat gjumi: 5 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 450 m²
  • Mbulim zone: 490 m²
  • Zone toke: 250 m²
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Vile per Qira ne afersi te M. Shyri. Vila perbehet nga 3-kate, e cila ndahet kati i 1-re; ka nje sip. 165 m2, kati i 2-te dhe i 3-te kane nje sip. 140 m2 . Vec siperfaqes se brendshme, vila disponon dhe nje siperfaqe oborri, perfshire ketu dhe 2 poste parkimi. Vila eshte e pershtashme si per banim dhe per ambjent komerciale. Cmimi eshte i diskutueshem. Ju ftojme ta vizitojme se bashku!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 5
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 490.00 m²
   • Zone toke 250.00 m²
   • Zone interneti 450.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 3
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Afrim Allkoci
  Agent
  Telefone: +355672038405
  email: afrim_enternal@cantury21albania.com / enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta