Ju jeni vizitori 4680061

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 tek Fresku
 • 12226771_1533140980310541_1642650747_n - Copy
  Full Screen
  • 12226771_1533140980310541_1642650747_n - Copy%1/12
  • 12212463_1533141036977202_1453030216_n%2/12
  • 12248744_1533141030310536_1430553991_n%3/12
  • 12233080_1533140983643874_1797012010_n%4/12
  • 12231329_1533141046977201_11583556_n%5/12
  • 12226842_1533141026977203_91069358_n - Copy%6/12
  • 12226736_1533140996977206_86365767_n%7/12
  • 12226867_1533141006977205_1479943612_n%8/12
  • 12243703_1533141000310539_192965749_n%9/12
  • 12242237_1533140973643875_930120445_n%10/12
  • 12244195_1533141020310537_1471694696_n%11/12
  • 12248885_1533141023643870_70785918_n%12/12
  1/12
  12226771_1533140980310541_1642650747_n - Copy
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 138
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 88 m²
  • Mbulim zone: 88 m²
   • per shitje 41 900 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, soxhorno se bashku me kuzhinen, tualet, ballkon, korridor. Ndodhet ne zonen e Freskut, nje nga lagjet e reja te Tiranes, larg smogut dhe zhurmes se Qendres. Pallat i ri me punime cilesore, ashensor me karte, pozicionim Jug-Lindje. Siperfaqe bruto 88.5 dhe siperfaqe e brendshme 78.3 m2. Prona eshte me hipoteke karabinaje. Per me teper informacion na kontaktoni !
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %