Ju jeni vizitori 4691660

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament për Shitje, Vlorë
Ekskluzive
 • 2015-02-03_1119
  Full Screen
  • 2015-02-03_1119%1/4
  • 1.2%2/4
  • 1.3%3/4
  • 1.1%4/4
  1/4
  2015-02-03_1119
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 61
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Vlorë
  • Qark ose prefekture: Vlorë
  • Qytet: Uji I ftohte
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 111 m²
  • Mbulim zone: 125 m²
   • per shitje 47 500 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore Uji ftohte. Apartamenti ndodhet ne nje rezidence te re te perfunduar. Disponon dy dhoma gjumi, dhome ndenje me kend kuzhine, tualet dhe ballkon. Akses te menjehershem ne rruge kryesore. Hapsira te bollshme me nje planimetri funksionale dhe plot drite. Me certifikate pronesie. Per me shume informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 125.00 m²
   • Zone interneti 111.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ariana Basha
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %