Ju jeni vizitori 4681063

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » CMIM OKAZION!!!!! Shitet 1+1+verandë te Rruga Jordan Misja
Ekskluzive
 • SALLONI
  Full Screen
  • SALLONI%1/18
  • VERANDA II%2/18
  • DHOMA%3/18
  • HYRJA%4/18
  • HYRJA QENDRORE E PALLATIT SISTEM SIGURIE%5/18
  • FASADA E PALLATIT%6/18
  • OBORRI I PALLATIT%7/18
  • OBORRI I PALLATIT I%8/18
  • PAMJE DREJT PERENDIMIT%9/18
  • PAMJE DREJT PERENDIMIT I%10/18
  • PAMJE DREJT JUGUT%11/18
  • SALLONI I%12/18
  • SALLONI II%13/18
  • PAMJE DREJT PERENDIMIT II%14/18
  • SALLONI III%15/18
  • VERANDA I%16/18
  • ZONA GATIMIT%17/18
  • VARANDA%18/18
  1/18
  SALLONI
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 145
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 108 m²
  • Mbulim zone: 121 m²
   • per shitje 66 000 €
 • Detajet e prones

  OKAZION: Në rrugën Jordan Misja, vetëm 100 metra larg zyrave të hipotekës, shitet apartament i ri i pabanuar më parë 1+1 + Verandë. Ambjenti brenda është i organizuar në një sallon ndenjie/gatimi një koridor, një tualet me dritare, një dhomë gjumi dhe një verandë rreth të gjithë perimetrit të shtëpisë. Prona ndodhet në kat të gjashtë të një pallati shtatë katësh dhe ka orientim nga Lindja, Jugu dhe Perëndimi çka e bën një ambjent me ndriçim dhe ngrohje natyrale. Pallati ku ndodhet apartamenti ka punime shumë cilësore duke i kushtuar një vëmendje të veçantë çdo detaji që në ambjentet e jashtme (me oborr/zonë pedonale e dekoruar me pemë ulliri), ambjentet e brendëshme (ashensor i gjerë funksional, shkallë me ndriçim natyral, shtrim me pllaka cilësore) dhe në siguri (portë qëndrore e blinduar dhe elektrike dhe sistem sigurie me kamera). Apartamenti disponon dokumenta të rregullta. Orientimi i mirë, punimet cilësore (brenda dhe jashtë) planimetria e rregullt si dhe çmimi -16% nga çmimi mesatar i zonës e bëjnë një mundësi shume të mirë për çdo blerës të mundshëm. CMIMI I DISKUTUESHEM!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Korridor 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • rezidence e rrethuar
   • Ambjente comerciale
   • Stacion gazi
   • gjimnaz
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore jug/lindje
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
  • Security
   • Video vezhgimi
  • Siperfaqet
   • planimetria 121.00 m²
   • Zone interneti 108.00 m²
  • Infrastrukture
   • tarrace
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %