Ju jeni vizitori 4590573

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shiten 3 Parcela Are ne Karavasta te re!
 • karavasta.PNG
  Full Screen
  • karavasta.PNG%1/1
  1/1
  karavasta.PNG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 140
  • Tipi i prones: Zone rurale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Lushnjë
  • Qark ose prefekture: Divjakë
  • Qytet: Divjakë
  • zone: - - -
   • per shitje 35 000 €
 • Detajet e prones

  Siperfaqet perkatese te arave jane 6800 m2, 5800 m2 dhe 10400 m2 ne Komunen e Remas, zona e Karavastas se Re. Parcelat ndodhen afer rruges dhe kolektorit vadites me interes per te ardhmen sepse mund te transferohen ne truall ndertimi! Ju lutem na kontaktoni per detaje te metejshme!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %