Ju jeni vizitori 4630337

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Shitje tek Ring Center
 • 2015-04-20 11.44.42
  Full Screen
  • 2015-04-20 11.44.42%1/7
  • 2015-04-20 11.44.53%2/7
  • 2015-04-20 11.50.27%3/7
  • 2015-04-20 11.51.02%4/7
  • 2015-04-20 11.45.56%5/7
  • 2015-04-20 11.43.59%6/7
  • B 14-page-001%7/7
  1/7
  2015-04-20 11.44.42
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 35
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 131 m²
  • Mbulim zone: 131 m²
   • per shitje 168 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne destinacionin me te ri te Tiranes. Apartamenti ka nje organizim te brendshem prej dy dhoma gjumi nje sallon te madh me 2 ballkone, garderop, si dhe 2 tualete.Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri dhe te mire administruar, me ashensor, security, parking ,punime shume cilesore. Tirana Ring Center përfshin një qendër tregtare, zyra, bar-Caffe - restorante si dhe apartamente banimi.Eshte qendra me e re e ndertuar se fundmi.Per me shume informacion apo vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • ballkone 1
   • Korridor 1
  • Perreth
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Ambjente comerciale
   • Market
   • qender tregtare
  • Siperfaqet
   • planimetria 131.00 m²
   • Zone interneti 131.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %