Ju jeni vizitori 4149934

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Shitje/Qira
 • 20141125_112402
  Full Screen
  • 20141125_112402%1/7
  • 20141125_112437%2/7
  • 20141125_112521%3/7
  • 20141125_112255%4/7
  • 20141125_112606%5/7
  • 20141125_112546%6/7
  • 20141125_112559%7/7
  1/7
  20141125_112402
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 32
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 94,50 m²
  • Mbulim zone: 94,50 m²
   • per shitje 125 000 €
   • Per qira  570 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje dhe per qira ne nje zone mjaft te mire dhe te qete.Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi nje dhome ndenjeje me kuzhine gatimi, nje ballkon te madh dhe tualet.Sherbehet bosh ose i kompletuar. Per vizite mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 94.50 m²
   • Zone interneti 94.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %