Ju jeni vizitori 4681022

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament/Zyra 3+1 per Qira ne Rrugen Mine Peza
 • IMG-20150826-WA0000
  Full Screen
  • IMG-20150826-WA0000%1/13
  • IMG-20150826-WA0004%2/13
  • IMG-20150826-WA0001%3/13
  • IMG-20150826-WA0002%4/13
  • 20161208_125111%5/13
  • IMG-20150826-WA0003%6/13
  • 20161208_125129_HDR%7/13
  • 20161208_125132%8/13
  • 20161208_125152%9/13
  • 20161208_125206_HDR%10/13
  • 20161208_125226%11/13
  • 20161208_125236%12/13
  • 20161208_125120%13/13
  1/13
  IMG-20150826-WA0000
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 31
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Durresit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira ne Rrugen Mine Peza ne nje ndertim ekzistues ne katin e dyte te tij.Apartamenti ka funksionuar si zyra por mund te kompletohet per banim. Pallati ndodhet buze rruges kryesore me fasade nga rruga me nje akses te menjehershem.Apartameneti ka 2 ballkone te medha rreth apartamentit si dhe dy tualete.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta