Ju jeni vizitori 4680200

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per Shitje
 • 20150112_135359
  Full Screen
  • 20150112_135359%1/10
  • 20150112_135417%2/10
  • 20150112_135340%3/10
  • 20150112_135429%4/10
  • 20150112_135207%5/10
  • 20150112_135257%6/10
  • 20150112_135247%7/10
  • 20150112_135157%8/10
  • 20150112_135329%9/10
  • 20150112_135321%10/10
  1/10
  20150112_135359
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 33
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr.Mihal Grameno
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 131,50 m²
  • Mbulim zone: 137 m²
   • per shitje 127 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne rrugen Mihal Grameno perball bashkise 1 dhe 2 ne pallat te ri.Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi 1 dhome ndenjeie 2 tualete dhe ballkon.Apartamenti ka orientim jug-perendim me nje drite natyrale te bollshme.Ne gjendje shume te mire krejtesisht e mobiluar. Ne sherbim te apartamentit eshte edhe nje garazhd.Per vizite mund te na konaktoni.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 137.00 m²
   • Zone interneti 131.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %