Ju jeni vizitori 4620693

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament super modern 3+1 per Shitje/Qira
 • _B2_2518.JPG
  Full Screen
  • _B2_2518.JPG%1/9
  • _B2_2512.JPG%2/9
  • _B2_2516.JPG%3/9
  • _B2_2521.JPG%4/9
  • _B2_2527.JPG%5/9
  • _B2_2530.JPG%6/9
  • _B2_2539.JPG%7/9
  • _B2_2519.JPG%8/9
  • _B2_2544.JPG%9/9
  1/9
  _B2_2518.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 4
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 137,20 m²
  • Mbulim zone: 150,92 m²
   • per shitje 460 000 €
   • Per qira  2 200 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje dhe qira ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta te Tiranes. Apartamenti ka hapsira te bollshme te mire organizuara me nje shije dhe mobilim shume te vecante. Ambjentet jane te organizuara ne nje sallon te madh me kuzhine dhe nje ballkon, dhoma matrimoniale dhe dy dhomat e femijeve te arreduara ne stil modern. Apartamenti eshte totalisht i shtruar me parket, ka sistem qendror ngrohje dhe ftohje si dhe te telekomanduar ,elektroshtepiake nga firmat me prestigjoze te kuruara deri ne detaj me cdo gje cilesore. Apartamenti ka dhe 2 tualet dite.Gjithashtu apartamenti vjen edhe me nje garazhd 35m2. Per ta bere tuajin kete apartament mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • ballkone
   • Korridor
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 150.92 m²
   • Zone interneti 137.20 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %