Ju jeni vizitori 4694967

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » AMBIENT TREGËTAR ME QIRA
Ekskluzive
 • DSC_0374.JPG
  Full Screen
  • DSC_0374.JPG%1/6
  • ETC zyra 1%2/6
  • DSC_0361.JPG%3/6
  • DSC_0349.JPG%4/6
  • DSC_0350.JPG%5/6
  • DSC_0375.JPG%6/6
  1/6
  DSC_0374.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 35
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 101,50 m²
   • Per qira  1 800 €
 • Detajet e prones

  Jepet me Qira Ambjent Komerical brenda qendrës tregtare Galeria, ETC . Ambjenti është 101.5m2 dhe ndodhet në katin e 2 të qendrës. Fasadë xhami nga bulevardi. Me sistem aspirimi dhe kondicionimi, i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. Ju ftojmë të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 101.50 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta