Ju jeni vizitori 4683625

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient per zyra me qera
 • IMG_20151026_151043
  Full Screen
  • IMG_20151026_151043%1/13
  • IMG_20151026_150854%2/13
  • IMG_20151026_150901%3/13
  • IMG_20151026_150839%4/13
  • IMG_20151026_150935%5/13
  • IMG_20151026_150956%6/13
  • IMG_20151026_151024%7/13
  • IMG_20151026_151013%8/13
  • IMG_20151026_151045%9/13
  • IMG_20151026_151205%10/13
  • IMG_20151026_151121%11/13
  • IMG_20151026_151216%12/13
  • IMG_20151026_152122%13/13
  1/13
  IMG_20151026_151043
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 6
  • Tipi i prones: Materiale per zyre
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 90 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Ambienti ndodhet ne nje zone shume te favorshme te Tiranes, eshte nje siperfaqe prej 90 m2 e ndare ne 4 zyra dhe nje tualet, ndodhet ne kat te pare, e pershtatshme per zyra, klinike, call center, autoshkolle, etj. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi. E sapo rinovuar. Mos e humbisni kete mundesi. Per me shume informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta