Ju jeni vizitori 4137315

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament-50% Skonto. Prane gjimnazit Partizani
 • 33d73d26f324e25606b1493f20f518dd482f
  Full Screen
  • 33d73d26f324e25606b1493f20f518dd482f%1/3
  • 33d73d26f324e25606b1493f20f518dd6d4a%2/3
  • 233159d9dd875190b7ad3b78f20a2ea4c573%3/3
  1/3
  33d73d26f324e25606b1493f20f518dd482f
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 163
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 130 m²
   • Per qira  220 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament okazion prane gjimnazit Partizani. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi dhe nje sallon ndenjeje. Organizohet ne 130 m² dhe ofrohet me nje cmim shume here me te ulet se ai i tregut. Me perreth -50% varion ulja e cmimit te apartamentit ne krahasim me cmimin real te zones ku ndodhet apartamenti. Ju jepet mundesia te keni para jush nje pamje mjaft interesante te Tiranes. Pallat i ndertuar ne 2001, nuk ka ashensor dhr dks mundrsi per tu vene. peshoni faktin qe ska ashensor me faktin qe do blini nje apartament te lire ne qender,
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enela Bregu
  Telefone: 00355699869958
  email: enela.bregu@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta