Ju jeni vizitori 4649178

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 & garazhd per shitje te rruga Peti
 • a1
  Full Screen
  • a1%1/18
  • 3%2/18
  • 5%3/18
  • 6%4/18
  • 4%5/18
  • 7%6/18
  • 8%7/18
  • 10%8/18
  • 9%9/18
  • 12%10/18
  • 11%11/18
  • 13%12/18
  • 15%13/18
  • 16%14/18
  • 14%15/18
  • 17%16/18
  • 18%17/18
  • 19%18/18
  1/18
  a1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 71
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
  • Zone toke: 130 m²
   • per shitje 230 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament luksoz per shitje ne nje nga komplekset me te mira tek rruga peti(kompleksi grek)Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ne menyre shume bashkekohore.
  Organizimi i brendeshem eshte:Living room i madh,kuzhine thuajse e vecuar,2 dhoma gjumi,2 tualete si dhe nje verande.Per me shume info jeni te lutur te me kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone toke 130.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %