Ju jeni vizitori 4578438

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira Ndertesa
 • 11223328_954585367921085_7463535348766663461_n
  Full Screen
  • 11223328_954585367921085_7463535348766663461_n%1/5
  • 12265886_954585301254425_4879572923563491656_o%2/5
  • 12247043_954585254587763_7355303387628622998_n%3/5
  • 12227706_954585631254392_3686248247409745569_n%4/5
  • 12244622_954585541254401_8512937357783447422_o%5/5
  1/5
  11223328_954585367921085_7463535348766663461_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 46
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 1.600 m²
  • Mbulim zone: 1.600 m²
  • Zone toke: 2.000 m²
   • Per qira  3 500 €
 • Detajet e prones

  Ne fund te rruges ' 5 Maji' perballe ish-Pelicerise, ne nje zone industriale, jepet me qira nje godine 3-kateshe. Kati i pare ka nje siperfaqe 600 m2 dhe lartesi 4.5 m qe ben te mundur dhe futjen e makineri te transportit me ngarkese. Kati 2-te ka siperfaqe 300 m2, kati 3-te me siperfaqe 300 m2. Gjithashtu ngjitur me ndertesen eshte dhe nje godine tjeter me siperfaqe 400 m2 dhe lartesi 6m. Ambjenti ka dhe nje oborr prej 400 m2 qe eshte i shfrytezueshem per aktivete te ndryshme tregetare, industriale dhe biznesi. Per me shume informacion, na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • Dhoma ndenje 4
  • Perreth
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 1600.00 m²
   • Zone toke 2000.00 m²
   • Zone interneti 1600.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta