Ju jeni vizitori 4691677

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per Qera
 • a3 (4)
  Full Screen
  • a3 (4)%1/12
  • a1 (8)%2/12
  • a1 (6)%3/12
  • a1 (4)%4/12
  • a1 (10)%5/12
  • a3 (2)%6/12
  • a3 (7)%7/12
  • a3 (6)%8/12
  • a3 (10)%9/12
  • a3 (9)%10/12
  • a3 (5)%11/12
  • a1 (3)%12/12
  1/12
  a3 (4)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 4
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stadiumi Dinamo
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 320 m²
  • Mbulim zone: 350 m²
  • Zone toke: 250 m²
   • Per qira  1 200 €
 • Detajet e prones

  Vile per Qera tek kompleksi Dinamo. Vila eshte e ndare ne tre kate: Kati i pare ka; 1- Sorxhorno. Kati i dyte ka; 2- dhoma gjumi, 2-tualete. Kati i trete ka; 1- dhoma gjumi, 2-tualete. Vila eshte e mobiluar, ne stile moderne, Disponon dhe nje siperfaqe te konsiderueshme oborr. Ju ftojm ta vizitojm se bashku kete vile!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 350.00 m²
   • Zone toke 250.00 m²
   • Zone interneti 320.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Afrim Allkoci
  Agent
  Telefone: +355672038405
  email: afrim_enternal@cantury21albania.com / enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta