Ju jeni vizitori 4578434

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet/Qira, Apartament 2+1
 • DSC_3640.JPG
  Full Screen
  • DSC_3640.JPG%1/8
  • DSC_3612.JPG%2/8
  • DSC_3638.JPG%3/8
  • DSC_3626.JPG%4/8
  • DSC_3628.JPG%5/8
  • DSC_3624.JPG%6/8
  • DSC_3604.JPG%7/8
  • DSC_3633.JPG%8/8
  1/8
  DSC_3640.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 319
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 125 m²
  • Mbulim zone: 125 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 225 000 €
   • Per qira  1 100 €
 • Detajet e prones

  Apartament luksoz, shitet ose jepet me qira.
  Apartamenti ndodhet mbrapa Fakultetit te Juridikut, pozicionuar ne kat te 5, orientim nga lindja.
  Mobiljet dhe elektoshtepiaket jane nga firmat me prestigjoze.
  I shtruar me parket druri masiv, vetrata druri dopio-xham.
  Apartamenti shitet totalisht i mobiluar.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 125.00 m²
   • Zone toke 0.00 m2
   • Zone interneti 125.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ani Xhaferraj
  Telefone: 0694004133
  email: a.xhaferraj@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %