Ju jeni vizitori 4662362

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qira Dubleks 2+1 ne Qender!
 • 12242063_1534401780184461_1684930144_n
  Full Screen
  • 12242063_1534401780184461_1684930144_n%1/9
  • 12270389_1534401783517794_280448772_n%2/9
  • 12272870_1534401770184462_245683986_n%3/9
  • 12278152_1534401810184458_1385084708_n%4/9
  • 12243628_1534401840184455_1146840961_n%5/9
  • 12242121_1534401803517792_1430193193_n%6/9
  • 12272567_1534401823517790_1595461750_n%7/9
  • 12248678_1534401836851122_1396187513_n%8/9
  • 12273136_1534401833517789_1304855469_n%9/9
  1/9
  12242063_1534401780184461_1684930144_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 156
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: duplex
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 170 m²
  • Mbulim zone: 180 m²
   • Per qira  550 €
 • Detajet e prones

  Dubleksi eshte i pozicionuar ne katet e siperme te nje Qendre Komerciale/ Bisnesi, cka e ben ate teper te lakmueshem per perdorim banese ose bisnesi. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi me hapesira te konsiderueshme ne katin e siperm dhe 1 tualete, kurse ne katin e poshtem ndodhet soxhorno, kuzhine, holl,tualet dhe 2 ballkone. Ju ftojme per nje vizite ne prone, mos hezitoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 180.00 m²
   • Zone interneti 170.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta