Ju jeni vizitori 4683653

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 tek Prokuroria e Tiranes
 • 12231679_1532932010331438_154104334_n - Copy
  Full Screen
  • 12231679_1532932010331438_154104334_n - Copy%1/13
  • 12231535_1532931990331440_1050397769_n - Copy%2/13
  • 12243668_1532932030331436_1828068446_n - Copy%3/13
  • 12212010_1532931950331444_539589902_n - Copy%4/13
  • 12243936_1532932020331437_1511626098_n - Copy%5/13
  • 12244102_1532931996998106_766801428_n - Copy%6/13
  • 12207786_1532931986998107_181878986_n%7/13
  • 12226655_1532931973664775_2760180_n%8/13
  • 12244003_1532931966998109_1263976857_n%9/13
  • 12243934_1532932160331423_283019870_n%10/13
  • 12231477_1532932093664763_478864447_n%11/13
  • 12231539_1532932086998097_1701067119_n%12/13
  • 12233250_1532931943664778_869627400_n - Copy%13/13
  1/13
  12231679_1532932010331438_154104334_n - Copy
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 327
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet:  Brraga
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 97 m²
  • Mbulim zone: 108 m²
   • per shitje 90 500 €
 • Detajet e prones

  Apatamenti eshte ne nje nga zonat me te aksesueshme te Tiranes, ne nje ndertese te re me te gjitha parametrat bashkohore. Eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi me hapesira te konsiderueshme, soxhorno, kuzhine bashke, korridor, tualete me dritare dhe ballkon. Pallati disponon dhe parkim nentokesor! Per detaje dhe informacione te tjera ju lutemi na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 108.00 m²
   • Zone interneti 97.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %