Ju jeni vizitori 4680144

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje te kopshti Zoologjik
 • 10
  Full Screen
  • 10%1/10
  • 2%2/10
  • 1%3/10
  • 3%4/10
  • 4%5/10
  • 6%6/10
  • 5%7/10
  • 7%8/10
  • 8%9/10
  • 9%10/10
  1/10
  10
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 16
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 99 m²
  • Mbulim zone: 99 m²
   • per shitje 94 000 €
 • Detajet e prones

  Prane kopshtit Zoologjik perballe kompleksit Fari ne katin e 2 te nje ndertimi te ri shitet apartament 2+1 . Apartamenti shitet i mobiluar dhe eshte i organizuar ne 1 sallon dhe ambjent ngrenie , 2 dhoma gjumi , 1 banjo dhe 2 ballkone te mbyllura me vetrata .Te gjitha punimet shume cilesore , e shtruar e gjitha me parket dritaret kane vetrata te medha qe sigurojne ndricim te bollshem natural , mterial plastik gjerman me xhame 3 fish te mbushura me gaz qe sigurojne nje izolim perfekt termik dhe acustik .Apartamenti eshte i pajisur me 3 kondicionere , me oreintim veriperendim . , ka dokumentacion te rregullt , mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite prane kesaj prone
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 99.00 m²
   • Zone interneti 99.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %