Ju jeni vizitori 4665533

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Magazine per qira
 • 20150603_164105
  Full Screen
  • 20150603_164105%1/7
  • 20150603_164120%2/7
  • 20150603_164130%3/7
  • 20150603_164243%4/7
  • 20150603_164658%5/7
  • 20150603_164436%6/7
  • 20150603_164148%7/7
  1/7
  20150603_164105
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 135
  • Tipi i prones: depo
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 550 m²
  • Mbulim zone: 800 m²
   • Per qira  1 650 €
 • Detajet e prones

  Magazine per qira ne Rrugen Siri Kodra, me nje akses te menjehershem me Unazen e Tiranes. Magazina perbehet nga 2 pjese perkateisht me 380 m2 dhe 170 m2, qe mund te bashkohen, me nje lartesi prej 7m. Magazina ka ndricim natyral mjaft te mire, linje 3 fazore dhe nje oborr te shfrytezueshem prej 800 m2. Per me shume informacion, mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • zona jeshile
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 800.00 m²
   • Zone interneti 550.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta