Ju jeni vizitori 4168592

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament dubleks per qira
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/9
  • 3%2/9
  • 7%3/9
  • 10%4/9
  • 20150516_113119%5/9
  • 20150516_113127%6/9
  • 20150516_112956%7/9
  • 20150516_113317%8/9
  • Tefta_Radi_banese_04%9/9
  1/9
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 136
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: duplex
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Mbulim zone: 200 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira, i pozicionuar ne nje zone mjaft te preferuar per banim ne Tirane. Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi cilesor te zones, ne katin e fundit te tij duke ofruar nje pamje te kendshme. Hapesirat jane te organizuara ne 2 kate. Ne katin e poshtem ndodhen 3 dhomat e gjumit, te gjitha te shtruara me parket druri, me ndricim natyral. Nepermjet shkalleve te brendshme shkohet ne katin e dyte ku ndodhet salloni mjaft i madh, me kendin e gatimit, i cili ka dalje ne 2 veranda te rregulluara bukur. Mobilimi eshte mjaft komod dhe gjithe apartamenti ka mjaft ndricim natyral. Per me shume informacion, mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 200.00 m²
   • Zone interneti 200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erjola Nushi
  Telefone: +355686045147
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta