Ju jeni vizitori 4662490

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Hotel per shitje afer Shkembit te Kavajes
 • received_10204797107238863
  Full Screen
  • received_10204797107238863%1/12
  • received_10204797107278864%2/12
  • received_10204797107518870%3/12
  • received_10204797107318865%4/12
  • received_10204797107438868%5/12
  • received_10204797107638873%6/12
  • received_10204797106958856%7/12
  • received_10204797107078859%8/12
  • received_10204797107158861%9/12
  • received_10204797107198862%10/12
  • received_10204797106998857%11/12
  • received_10204797107718875%12/12
  1/12
  received_10204797107238863
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 93
  • Tipi i prones: Hotele
  • status: e re
  • Distrikt: Kavajë
  • Qark ose prefekture: Golem
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 1.400 m²
  • Mbulim zone: 1.600 m²
  • Zone toke: 600 m²
   • per shitje 700 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ndertese e sapo perfunduar ne afersi te shkembit te Kavajes. Ndertesa eshte e projektuar per hotel.
  Ne katin perdhe eshte projektuar per recepsionin dhe lavanteri. gjithashtu ka ambjentin qe eshte projektuar per bar-restaurant.
  Ndertesa ka 6 kate te ndare me nga 4 hyrje secila. Hyrjet variojne 42-45 m2 secila. Hyrjet jane me nje tualet brenda.
  Hyrjet kane hollin dhe nga nje dhome gjumi. Cdo hyrje ka ballkonin e saj. Ndertesa eshte e pajisur me ashensor.
  Ne te dy krahet e katit perdhe eshte nje verande me 40 m2. Ndertesa eshte afer vijes bregdetare dhe ndodhet ne nje nga
  zonat me te preferuara per plazh. Per me teper informacion na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 26
   • Dhoma ndenje 24
   • te gjitha dhomat 24
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 1600.00 m²
   • Zone toke 600.00 m²
   • Zone interneti 1400.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %