Ju jeni vizitori 4577043

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament modern 2+1, Bulevardi Bajram Curri
 • DSC_0405.JPG
  Full Screen
  • DSC_0405.JPG%1/12
  • DSC_0413.JPG%2/12
  • DSC_0404.JPG%3/12
  • DSC_0399.JPG%4/12
  • DSC_0398.JPG%5/12
  • DSC_0396.JPG%6/12
  • DSC_0410.JPG%7/12
  • DSC_0407.JPG%8/12
  • DSC_0415.JPG%9/12
  • DSC_0414.JPG%10/12
  • DSC_0401.JPG%11/12
  • DSC_0416.JPG%12/12
  1/12
  DSC_0405.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 165
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 122 m²
  • Mbulim zone: 139 m²
   • per shitje 97 900 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me sipërfaqe 122 m2, në zonë tepër të aksesueshme. Orientimi Lindje-Perëndim, Kati i 7-të i banimit.
  Apartamenti është rimodeluar totalisht në vitin 2013. Organizimi i brendshëm është: Sallon ; Kuzhinë e veçuar ; 2- dhoma gjumi; 2 ballkone; 2 tualete.
  Edhe pse ndodhet shumë afër rrugës kryesore pozicionimi i tij bën të mundur reduktimin e zhurmave. Apartamenti ka hapësira të bollshme dhe është riorganizuar për të shfrytëzuar në mënyrë efiçente të gjithë sipërfaqen si dhe driten natyrale. Apartamenti është me dokumenta të rregullta pronësie.
  Për më tepër informacion, na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 2
   • Dollap
   • Dhoma e ngrenjes
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • Magazina 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • Stacion/zjarrfikes
   • Stacion gazi
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Librari publike
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • Supermarkete
   • Vend taksish
  • Ekip
   • Depozite uji ose bolier
   • Vaske 1
   • Sobe
   • pjatalares
   • frigorifer
   • Ngritje 1
   • Cmimi
   • dush 1
   • Pianure sobe
   • dollap 2
   • lavatrice
   • boljer uji
   • wi-fi
  • Siperfaqet
   • planimetria 139.00 m²
   • Zone interneti 122.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %