Ju jeni vizitori 4206403

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1,
 • DSC_2992.JPG
  Full Screen
  • DSC_2992.JPG%1/9
  • DSC_2999.JPG%2/9
  • DSC_2986.JPG%3/9
  • DSC_3003.JPG%4/9
  • DSC_2995.JPG%5/9
  • DSC_2990.JPG%6/9
  • DSC_2991.JPG%7/9
  • DSC_3009.JPG%8/9
  • DSC_2985.JPG%9/9
  1/9
  DSC_2992.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 505
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 68 m²
   • per shitje 54 400 €
 • Detajet e prones

  Prane Liqenit te thate shitet apartament 1+1, me 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndertim modern dhe cilesor ne nje zone shume te qete. Pamje e bukur, orientimi Jug-Lindje. Apartamenti eshte i ri, me parket laminat, i pamobiluar. Per me shume informacion, na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • planimetria 68.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ani Xhaferraj
  Telefone: 0694004133
  email: a.xhaferraj@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %