Ju jeni vizitori 4695023

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 te Komuna e Parisit
 • DSCN1095
  Full Screen
  • DSCN1095%1/11
  • DSCN1096%2/11
  • 20150506_112417%3/11
  • 20150506_112514%4/11
  • 20150506_112459%5/11
  • 20150506_112619%6/11
  • 20150506_112654%7/11
  • DSCN1102%8/11
  • DSCN1103%9/11
  • DSCN1100%10/11
  • DSCN1098%11/11
  1/11
  DSCN1095
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 125
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 118 m²
   • per shitje 110 000 €
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte ne katin e 11 te nje pallati te ri. Apartamenti ka dy dhoma gjumi.
  Sallonin e ka me nje hapesire te bollshme ku ndodhet edhe kuzhina. Ka nje koridor me hapesire te
  madhe . Apartamenti ka ballkone dhe dy tualete. Ka drite pasi orientimi eshte Jug dhe perpara nuk ka
  pallate qe ti zene hapesiren.Apartamenti eshte ne katin e fundit dhe ka te veten edhe taracen mbi
  apartament. Per me teper ju ftojme per nje vizite ne prone
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 118.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %