Ju jeni vizitori 4620522

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 ne Komunen e Parisit
 • 3.JPG
  Full Screen
  • 3.JPG%1/6
  • 9.JPG%2/6
  • 8.JPG%3/6
  • 6.JPG%4/6
  • 2.JPG%5/6
  • 1.JPG%6/6
  1/6
  3.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 128
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 127 m²
  • Mbulim zone: 140 m²
   • per shitje 112 000 €
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 me siperfaqe 127m2 ne Komunen e Parisit, kompleksi KIKA. I pozicionuar ne katin e 5-te te pallatit me orientim Veri-Lindje-Jug. Organizimi i brendshem, sallon ndenje me kuzhine dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete me dritare dhe koridor. Sistemi i ngrohje-ftohjes me kondicioner, i shtruar me parket. I pajisur me certifikat pronesie.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 140.00 m²
   • Zone interneti 127.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %