Ju jeni vizitori 4664118

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per shitje tek Mali i Robit
 • 11727999_10204920441592060_391738648_o
  Full Screen
  • 11727999_10204920441592060_391738648_o%1/5
  • 11720180_10204920418351479_850238020_o%2/5
  • eceaba4cce5cfb08e37ce74caff447da4608%3/5
  • 47960f67-22c4-4f71-ab5d-110bfa54e990-original%4/5
  • 11720259_10204920419951519_1251655961_o%5/5
  1/5
  11727999_10204920441592060_391738648_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 60
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Kavajë
  • Qark ose prefekture: Golem
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 250 m²
  • Mbulim zone: 750 m²
  • Zone toke: 500 m²
   • per shitje 300 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Vile dy kateshe tek Mali i Robit me siperfaeqe 250 m2 ndertim dhe 500 m2 oborr ne nje zone rezidenciale mes pishave dhe 200 m nga bregdeti. Vila eshte e mobiluar ne menyre bashkohore. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Verande
  • Siperfaqet
   • Zone toke 500.00 m²
   • planimetria 750.00 m²
   • Zone interneti 250.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bekim Basha
  Telefone: +355694050068
  email: b.basha@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %