Ju jeni vizitori 4625680

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 3+1 pranë 21 Dhjetorit
 • DSC_0557.JPG
  Full Screen
  • DSC_0557.JPG%1/11
  • DSC_0543.JPG%2/11
  • DSC_0542.JPG%3/11
  • DSC_0548.JPG%4/11
  • DSC_0547.JPG%5/11
  • DSC_0552.JPG%6/11
  • DSC_0550.JPG%7/11
  • DSC_0539.JPG%8/11
  • DSC_0563.JPG%9/11
  • DSC_0275.JPG%10/11
  • DSC_0274.JPG%11/11
  1/11
  DSC_0557.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 171
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 124,10 m²
  • Mbulim zone: 138,30 m²
   • per shitje 125 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament për Shitje me një sipërfaqe prej 138.3 m2. Ndodhet në katin II-të të një ndërtimi të ri, mjaft cilësor, në një zonë me akses të shpejtë. Dhomat e gjumit janë shtruar me parket, dritaret janë dopio xham, ka të instaluar sistem individual ngrohje-ftohje. Në total janë 3 dhoma gjumi, sallon ndenje me këndin e gatimit, 2 tualete, 2 ballkone dhe një dhomë e vogël e përshtatur për Lavanderi. Prona ka dokumentacion të rregullt dhe është në proces hipotekimi. Në çmimin e apartamentit përfshihet edhe një post parkimi në katin -1. Për më shumë informacion apo për të vizituar nga afër këtë apartament, mund të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • Stacion/zjarrfikes
   • Stacion gazi
   • zona jeshile
   • spital
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • Supermarkete
   • Pishine
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
  • Ekip
   • Vaske 1
   • dush 2
   • lavatrice
  • Siperfaqet
   • planimetria 138.30 m²
   • Zone interneti 124.10 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %