Ju jeni vizitori 4694953

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 72 m2 ne Iliria plazh, Durres.
 • 3bd1e0e22ac90fbd5cb51d5e5d49798b9222
  Full Screen
  • 3bd1e0e22ac90fbd5cb51d5e5d49798b9222%1/7
  • 3bd1e0e22ac90fbd5cb51d5e5d49798b5293%2/7
  • 3bd1e0e22ac90fbd5cb51d5e5d49798bda89%3/7
  • 3bd1e0e22ac90fbd5cb51d5e5d49798b2261%4/7
  • 3bd1e0e22ac90fbd5cb51d5e5d49798be697%5/7
  • 3bd1e0e22ac90fbd5cb51d5e5d49798b2521%6/7
  • 3bd1e0e22ac90fbd5cb51d5e5d49798bda15%7/7
  1/7
  3bd1e0e22ac90fbd5cb51d5e5d49798b9222
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 161
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plazhi ish blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 72 m²
  • Mbulim zone: 72 m²
   • per shitje 24 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 72 m2 ne zonen e plazhit. Apartamenti eshte i strukturuar ne dy dhoma gjumi, sogiorno se bashku me kuzhinen , nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne kat te tete me orjentim jug-perendim. Apartamenti eshte rikonstruktuar, pllaka, grila dhe dritare te reja, ballkoni i mbyllur me vetrata xhami. Per me teper informacion ju ftojme ta vizitojme se bashku.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Dhoma e ngrenjes 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • nr. I kateve 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • Stacion gazi
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • autostrade
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Librari publike
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga plazhi
   • Pamje nga qyteti
   • Pamje nga deti
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Alarm
   • Sobe
   • pjatalares
   • detektor gazi
   • Gjenerator
   • Mikrovale
   • Rrjete interneti
   • lavatrice
   • boljer uji
   • wi-fi
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • planimetria 72.00 m²
   • Zone interneti 72.00 m²
   • zone parkimi 2.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • Sherbimi I pastrimit E perditshme
   • elektricitet
   • gaz
   • Akses interneti
   • Nuk pihet duhani
   • Ndricim publik
   • Telefone
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %