Ju jeni vizitori 4649077

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per Qera
 • Shtepia blur 2
  Full Screen
  • Shtepia blur 2%1/10
  • Shtepia Blur 1%2/10
  • shtepia Blur 4%3/10
  • Shtepia Blur 5%4/10
  • shtepia Blur 3%5/10
  • Shtepia Blur 9%6/10
  • Shtepia Blur 6%7/10
  • Shtepia Blur 7%8/10
  • Shtepia Blur 8%9/10
  • Shtepia Blur 10%10/10
  1/10
  Shtepia blur 2
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 9
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 180 m²
  • Zone toke: 200 m²
   • Per qira  1 700 €
 • Detajet e prones

  Vile per Qera tek Kompleksi Bluri. Me nje siperfaqe te madhe ndertimi dhe oborri. Ka qetesi dhe siguri te madhe. Nje mundesi e mire per te patur nje shtepi te bollshme dhe te rehatshme. Ju mirepresim per nje vizite prane kesaj vile!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • Zone toke 200.00 m²
   • Zone interneti 180.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arminda Cepele
  Assis/Manager
  Telefone: +355696568966
  email: arminda_enternal@century21albania.com / enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta